top of page

Atsauksmes

Krown Zemgale ir mūsu sadarbības partneris, kuram uzticam  veikt mikroautobusiem pretrūsas apstrādi. Un esam pilnīgi droši, ka mūsu klientu transports nerūsēs.

Uzņēmums Universāls LTD veic mikroautobusu pārbūvi. Ar Krown Zemgale pretrūsas apstrādes centru mums ir izveidojusies regulāra sadarbība. Mikroautobusiem veicam apstrādi ar Krown pretrūsas tehnoloģiju. Mēs varētu to darīt paši, tomēr esam secinājuši, ka izdevīgāk ir to uzticēt profesionāļiem.

Krown Zemgale pretrūsas apstrādi veic ļoti kvalitatīvi, transports  tiek apstrādāts gan no  ārpuses, gan no iekšpuses, īpašu vērtību pievēršot  vietām,  kur visātrāk veidojas rūsa, piemēram, metinājuma šuvēm.

Auto virsbūvei dodam sešu gadu garantiju, tāpēc, meklējot sadarbības partneri, mums bija svarīgi, lai varam pilnībā paļauties.   

Krown Zemgale darbus  veic ļoti ātri, vienmēr iekļaujas norunātajā laikā un ir pretimnākoši. Ja mums ir kāda vajadzība, vienmēr varam vienoties. Piemēram,  bija jāveic pretrūsas apstrāde elektromobiļiem Ogrē. Krown Zemgale devās turp, uz  vietas to veica.

Mihails Karstens, Universāls LTD direktors.

Apstrādājot automašīnu ar Krown pretrūsas apstrādi, astoņu gadu laikā nav bijusi ne mazākā rūsa.

Esmu mednieks, iegādājos jaunu Subaru Forester automašīnu, lai varētu droši doties mežā un izmantot to arī ikdienas vajadzībām. Gribēju nodrošināties, lai jaunā mašīna kalpotu maksimāli ilgi, tāpēc veicu pretrūsas apstrādi Krown Zemgale.

Apstrādi veicu reizi gadā, un  mašīnai nav ne mazākās rūsas.

Uzskatu, ka šāda apstrāde ir izdevīga, jo izmaksā lētāk nekā remontēt auto virsbūvi, ko rūsa ļoti ātri sabojā.

Krown Zemgale viss tiek paveikts ļoti ātri – piezvanu, vienojos par laiku, aizvedu automašīnu, pēc pāris stundām viss ir izdarīts,  es varu braukt tālāk.

Servisā skaidro, ka mašīna tiek apstrādāta gan no iekšpuses, gan no ārpuses - īpaši slēptajās vietās, kur rūsu uzreiz nevar pamanīt, piemēram, mašīnas apakšpusē. Man nav pamata tam neticēt, jo nekas patiešām nerūsē!

Uldis, mednieks.

Veicu Krown pretrūsas apstrādi automašīnai, kurai uz atsevišķiem ritošās daļas elementiem jau bija rūsa, pēc pāris reizēm rūsa izzuda.

Darba vajadzībām izmantoju divas (2x4 un 4x4) apvidus automašīnas, tām regulāri jābrauc lieli attālumi dažādos laikapstākļos – arī mitrumā un salā. Lai automašīnas ilgāk kalpotu, reizi gadā  veicu tām pretrūsas apstrādi Krown Zemgale centrā - kopumā apmēram jau piecus gadus.

Uzskatu, ka Krown pretrūsas apstrādei pašreiz nav alternatīvas. Aizsargpārklājums rada viskozu slāni, tajā neveidojas plaisas, neiekļūst mitrums, un mašīna ir pasargāta pret rūsu.

Bitumenizētais pretrūsas pārklājums veido daudz mazāk elastīgu aizsargslāni un aukstā laikā tajā veidojas plaisas. Paisās iekļūstot mitrumam, automašīna rūsē ātrāk nekā tad, ja apstrādāta ar KROWN.

Esmu pārliecināts, ka investīcija KROWN apstrādē atmaksājas tad, ja cilvēks plāno automašīnu lietot ilgstoši, rūpējoties par to. Vai, lai uzturētu labu tālākpārdošanas vērtību.

Ja īpašnieks plāno automašīnu vienkārši lietot, īpaši nerūpējoties par tās uzturēšanu un pēc dažiem gadiem pārdod, tad par pretrūsas apstrādi, visticamāk, nedomās.

Uldis Silinevičs, būvuzraugs.

bottom of page