top of page
research_width_1920_1000_0_0_0_90___164.jpg

Dzinēju aizsargi

Uzstādām drošus, triecienizturīgus motora aizsargus (kartera aizsargi, transmisijas aizsargi) no kompozīta materiāliem dažādām automobiļu markām.

Z0011__Alfa_Romeo_Giulietta___2016_-_______restyle__1.jpg
Z0011__Alfa_Romeo_Giulietta___2016_-_______restyle__2-c01b709287d17ced9addbcb3bdb50fb1.jpg
Z0011__Alfa_Romeo_Giulietta___2016_-_______restyle__3.jpg

RLM dzinēja aizsargi

Izgatavoti ar modernākajām tehnoloģijām no kompozītmateriāliem.

Izgatavoti ar modernākajām tehnoloģijām no kompozītmateriāliem.

Garantē dzinēja un tā agregātu aizsardzību pret jebkuriem triecieniem.

Pilnībā nosargā dzinēja nodalījumu pret mitruma, sāls, sniega un dubļu nokļūšanu tajā.

Atšķirībā no metāliskiem aizsargiem labi, tie amortizē triecienus un neveidojas paliekošas deformācijas, kuras vēlāk varētu novest pie dzinēja vai tā agregātu bojājumiem.

Dzinēja aizsargu stiprina tikai pie slogojamiem elementiem – lonžeroniem, priekšējās un aizmugurējas sijas.

Aizsarga stiprinājuma elementi vienlaicīgi kalpo arī kā drošinātāji. Saņemot spēcīgu dinamisko triecienu, kas pārsniedz  lonžeronu izturību, aizsargs atvienojas un paliek uz šķēršļa, vienlaicīgi pasargājot no bojājumiem visu automašīnas apakšdaļu, ejošu pāri aizsargam. Pats aizsargs šādos gadījumos sabrūk ļoti reti. Parasti to uzliek atpakaļ, izmantojot jaunus stiprināšanas elementus.

Šie stiprinājumi izpilda vēl vienu svarīgu uzdevumu – nodrošina pasīvās aizsardzības prasības atbilstoši EURO NCAP normām. Pie stipra frontālā trieciena aizsargs atvienojas un dod iespēju dzinējam bez lieka apgrūtinājuma novirzīties zem automašīnas salona.

Iespējams izvēlēties motora aizsargu no piedāvāta KATALOGA vai varam piedāvāt izstrādāt to individuāli pēc visām Jūsu vēlmēm(nestandarta formas, biezuma, krāsas).

Demonstrācija

bottom of page