top of page
research_width_1920_1000_0_0_0_90___164.jpg

Pretrūsas apstrāde

Ierodoties Krown apstrādes centros visā Latvijā – mēs parūpēsimies, lai Jūsu auto būtu pasargāts no korozijas! Apstrādājot auto ar augstu spiedienu, Krown T-40 produkts iekļūst visās spraugās un plaisās BEZ AUTOMAŠĪNAS IZJAUKŠANAS DIVU STUNDU LAIKĀ.

APSTRĀDES PROCESS:

1. Solis

Solis1-1.jpg

Automašīna tiek nomazgāta pilnībā ar Krown auto šampūnu, kurš ir veidots uz pretrūsas produkta pamata bāzes, tādējādi pasargājot automašīnas krāsoto virsmu. Krown speciālisti izsmidzina pretrūsas līdzekli uz auto sānu virsas, aiz riteņiem un riteņu arkām. Šādā veidā tiek apstrādāts un aizsargāts viss riteņu iekškabatas laukums.

LEARN MORE

Visu veidu un gabarītu transporta pretrūsas apstrāde

KROWN-ZEMGALE pretrūsas centrā auto apstrādi veic meistari pēc KROWN izstrādātas tehnoloģijas. Mūsu apstrādes centrs ir aprīkots ar pacēlājiem, kuri spēj nodrošināt pilnvērtīgu un profesionālu apstrādi visu veidu un gabarītu transportam. Tāpat meistari katru automašīnu skata individuāli, ar visām tās vājībām pret koroziju un specifiku apstrādes procesā. Pēc apstrādes Jūsu auto tiek atkārtoti mazgāts un, ja Jūsu auto ir mazlietots vai jauns, Jums tiek izsniegts Krown garantijas talons, kurš ietver sevī garantiju, ka 1 gada laikā Jūsu automašīna ir pasargāta no korozijas.

Brent_Pressure_Washing_width_1920_1000_0_0_0_90___216_width_1920_1000_0_0_0_90___1440.jpg
farming3_width_1920_1000_0_0_0_90___357.jpg

Industriālie objekti un izbraukumu pretrūsas apstrāde pie klienta

Industriālajā sektorā pret koroziju tiek apstrādāti traktori, sējmašīnas, kombaini, smagā tehnika, pacēlāji, vagoni, ritošās daļas, durvju atvēršanas mehānismi, trepes, trapi, ķuģu tilpnes, kur sāls, ūdens , ķīmijas un netīrumu iedarbībā pastiprināti rodas korozija. Krown ir kļuvis par izdevīgu sadarbības partneri uzņēmumiem, kuriem ir daudz komerciāo transportlīdzekļu, lieli industriālie centri un tehnoloģiskie objekti, kā arī cieši sadarbojas ar tehnisko personālu, kas uzrauga miljoniem eiro vērtus sauszemes transportlīdzekļu parkus un industriālos objektus.

 

Mūsu Krown ’’Mobilā vienība’’ atbrauks uz jebkuru vietu un ar Krown pretkorozijas līdzekli T-40 apstrādās visus industriālos objektus, kā piemēram: lauktehniku – kombainus, sējmašīnas, minerālmēslu kaisāmās mašīnas, piekabes un traktorus, smago tehniku, metāla tvertnes, degvielas uzglabāšanas rezervuārus, dzelzceļa vagonus, transformatorus, plauktus, noliktavu karkasus

Garantija

garantija-krown-apstradei.jpg

Jums tiks izsniegts Krown garantijas apliecinājums ar Krown garantijas noteikumiem uz

12 mēnešiem, kas ietver sevī garantiju, ka viena gada laikā uz automašīnas virsbūves esošā rūsa tiks apstādināta un jauna neveidosies. Krown ir tiesības atteikt garantiju automašīnām, kas ir vecākas par 5 gadiem no pirmās automašīnas reģistrācijas dienas, jo Krown nevar atbildēt par virsbūves remonta kvalitāti, ja tāda ir veikta Krown garantijas laikā.

 

Kāpēc viens gads? Krown pretrūsas līdzekļa T-40 iedarbība uz transportlīdzekļu virsbūves ilgst 12 līdz 14 mēnešus, pēc tam minētā produkta iedarbība sāk mazināties.
T-40 atgrūž no apstrādātajām virsmām autoceļu kaisāmos pretslīdes materiālus un mitrumu. Automašīnas ritošā daļa ir nemitīgi pakļauta uz autoceļu seguma esošo materiālu nelabvēlīgai ietekmei, temperatūras maiņām – gan no dzinēja, gan no izplūdes sistēmas, kā arī laika apstākļiem.

Veicot Krown apstrādi katru gadu, Jūsu automašīna ir pasargāta no rūsas radītiem bojājumiem un ar to saistītiem izdevumiem. Mēs parūpēsimies par Jūsu automašīnu ar savlaicīgu atgādinājumu par atkārtotu apstrādes veikšanu Jums vēlamajā laikā. Krown iesaka rūpēties par savu automašīnu, saglabājot maksimāli ilgāku tās izskatu, tirgus vērtību un kalpošanas kvalitāti.

Garantijas periodā KROWN nodrošina:

– bezmaksas atkārtotu apstrādi virsmu bojājumu gadījumā
– bezmaksas detaļu apstrādi to nomaiņas gadījumā

Krown produkcijas tirdzniecība

Pie mums Jūs varat iegādāties visus KROWN piedāvājumā esošos apkopes un tīrīšanas produktus. KROWN produktu klāsts ir plašs un piemērots gan uzņēmumiem, gan privātam patērētājam sava auto un mājas uzturēšanai vai tīrīšanai. Piemēram: VITALIZERS ir efektīvs visu veidu virsmu tīrīšanas un kopšanas līdzeklis ;MR35 Salt Eliminator” padara grūto, tomēr svarīgo sāls neitralizēšanas uzdevumu vieglu; T-40 rūsas novērsējs lubrikants spēj turēt spriegumu pie maiņstrāvas līdz 50 kV un nevada elektrību, kas aizsargā visa elektroinstalācija - indukcijas spoles, vadi, klemmes, releji, akumulatori, elektronikas savienojumi, devēji - neļaujot tiem oksidēt, nosūbēt un sapūt, novērš īssavienojumus, ko izraisa korozija. Sīkākai informācija par visiem kopšanas līdzekļiem varat sazināties ar mums izmantojot mūsu facebook lapu vai informāciju, kas pieejama krown.lv mājas lapā.

Commercial_Cleaning_width_660_1000_0_0_0_90___363.jpg
bottom of page